Načítání...
OBJEVTE ČISTOU KRÁSU
S alpskou ledovcovou vodou a aktivními
přírodními složkami

Co umíme

SVĚT SWISS IMAGE

Švýcarská kosmetika SWISS image odpovídá v nejlepším slova smyslu švýcarským tradicím: je spojením špičkové kvality, tradice a inovativních technologií. Receptury všech kosmetických přípravků této značky obsahují unikátní složky v podobě alpské ledovcové vody, výtažků z tradičních alpských rostlin jako je protěž, yzop, fialka nebo hořec a také aktivní látky s anti-age efektem získávané např. z unikátní alpské sněžné řasy, která přežívá v extrémních klimatických podmínkách švýcarských hor.

Ledovcová voda
bohatá na esenciální
minerální látky

Červená řasa Snow Algea
inovativní protistárnoucí
složka

Extrakty rostlin se
specifickými benefity

Pro zdravou, mladou a krásnou pleť

ESSENTIAL CARE

Ať máte jakoukoliv pleť, řada ESSENTIAL CARE nabízí produkty právě pro Vás. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány.
Řada Essential care poskytuje 3 základní kroky v péči o pleť: čištění, tonizaci a hydrataci. Produkty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, pro různé typy pleti.
e-shop

Pro zralou pleť

ANTI-AGE CARE

Řada produktů vhodná pro redukci znaků stárnutí, jako jsou drobné vrásky a ztráta pružnosti pleti. Krémy poskytují hloubkovou hydrataci, zvyšují elasticitu pleti, snižují výskyt drobných linek a poskytují pleti celkovou regeneraci.
Produkty Anti-age care 36+ jsou vyvíjeny novou speciální anti-ageing technologií, která využívá aktivní rostlinné komplexy a unikátní účinky sněžné řasy, které viditelně redukují znaky stárnutí pleti.
e-shop